Shape Shape

Inteligentné zabezpečovacie systémy

Skutočná bezpečnosť pre vašu rodinu alebo podnikanie

Zabezpečenie bytov

Majte istotu, že je u vás doma všetko v poriadku. Alarm ochráni váš byt. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, nastavit kúrenie či spustiť žalúzie.

Zabezpečenie domov

Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie.

Komerčné objekty

Ochrana firemných priestorov, prevádzok alebo areálov je dôležitá a je jedno či sú vašim najcennejším majetkom stroje alebo súbory v počítačoch. Vďaka alarmu sa do vašej firmy nedostane nikto nepovolaný.

Shape Shape

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládaniet

Ovládanie je skutočne jednoduché, zvládnete to aj s rukami plnými nákupných tašiek.

Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom dome. Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Dom je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená. Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie.

About
Shape Shape
About

Aj bez stavebných zásahov

Realizácia inteligentého zabezpečovacieho systému je možna aj tam, kde už nieje možný žiaden stavebný zásah pre realizáciu káblových rozvodov. Široký výber cetifikovných produktov dovoluje kombinovať drótovu aj bezdrotovú technologiu do jedného uceleného systému, čím dokáťeme vyriešiť aj tie najnaročnejšíe inštalácie

Shape Shape

Dostupný odkiaľkoľvek

Prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo webového prehliadača môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom dome. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

About
Shape Shape
About

Intelignetné funkcie

Systém okram zabezpečenia objetku dokáže ovladať a automatizovať svetlá a svetelné scény v domacnosti alebo prevázdke, otvárať garážovú alebo pristupovú bránu do areálu, otvárať rampu prípadne aj ovládať zavlažovanie záhrady a mnoho dalšieho.

System zabezpečenia je možné prepojiť s nadradeným inteligentným riadenim domacnosťi známe ako SmartHome (napr. TapHome, Loxone) alebo k centrálnemu building manažmentu vášho objektu.

Shape Shape

Flexibilny a certifikovaný NBS

Systém je možné flexibilne rozširovať o ďalšie komponenty alebo sekcie bez stavebných zásahov. Systém sa bude prispôsobovať požiadavkám vašej rodiny alebo sa prispôsob dynamickému rastu vášho podnikania.

Systém je certifikovaný Národným bezpečnostným úradom, inštalujeme ho ako certifikovný inštalačný partner, ktorí ma licenciujú pre túto činnosť vydanú Polícajným zborom SR. Aj vaša domácnosť, prevádzka alebo firma bude mať vystavený bezpečnostný certifikát, ktoré si vyžadujú poisťovne pri poistení majetku.

About
Detekcia pohybu
Detekcia otvorenia dveri
Detekcia otvorenia okien
Detekcia dymu a opožiaru
Detekcia zatopenia
Detekcia plynu CO
Detekcia horľavých plynov
Detekcia rozbitia skla
Detekcia otrasov a naklonu
Detekcia narusenia optickej zavory
Detekcia teploty
Tiesnové tlačidla a náramky
Otváranie garažovej bráný
Ovládanie svetelných scén
Otváranie dverí
Pristupový systém
Napojenei na SBS alebo Políciu
Certifikovaný system NBÚ
Shape Shape

Získajte cenné rady a inšpirácie

Radi Vám vysvetlíme všetky možnosti pre Váš
budúci dom alebo projekt

Kontaktujte nás House Image